O MNĚ

“SPOJENÍM SVĚTŮ UVNITŘ SEBE ZÍSKÁŠ SVÉ ODPOVĚDI”

Mé jméno je Šárka. Jsem ženou, dcerou Zdroje a světelnou esencí, tlukotem srdce Země s duchovním jménem VinLo‘ inLaye‘, ta, která nese klid a nadhled, prozařuje, vede do pravdy a harmonizuje životy na všech úrovních bytí. Napomáhám uvést do rovnováhy. Propojuji, aktivuji v Tobě “jiskru života – Světla” . Zvědomuji, stahuji a channeluji informace pro Tvou Duši i tělo formou konzultace zaměřené intuitivně na téma, které potřebujete v daný čas objasnit a uzdravit, či konkrétní téma, které aktuálně řešíte. Odkrývám vše skryté nejjednodušší bezpečnou cestou. Informačním kanálem pro mne je napojení se Zdrojem a Vaší duší, akašickými záznamy, světy či průvodce, kteří ukáží jádro disharmonie. Má práce je čistá, laskavá a harmonická.

Používám ke své práci i další různé techniky dle potřeby např. automatickou kresbu a písmo, vhledy do minulých životů, vibrace číselných kódů, kvantové techniky, relaxační terapie, meditace a šamanské techniky – vibrace zvuku, esenciální oleje.

Maluji a tvořím obrazy pod jménem mé kreativní duše “Tea Maeri Vai”, která skrze malbu ukotvuje frekvence barev a kódy ze světů do hmoty na plátno.

Již jako malé děvče jsem se zajímala o energie a to především v přírodě. Spousty času jsem strávila právě tam, mezi zemí a nebem s otevřeným srdcem a vnímáním. Nasloucháním, komunikací se vším živým a bytostmi, které se začali projevovat a komunikovat se mnou skrze mé emoce a pocity. Naučila jsem se je přijímat a tlumočit dále, pro Vás, kteří hledáte odpovědi na své otázky, pochopení věcí a situací, které se Vám třeba i opakují. Napomáhám tak propojení se sebou. Skrze své životní zkušenosti a díky svému vnitřnímu světlu, tak učím a předávám, jak informace, tak i možnosti k nalezení té nejvhodnější a nejschůdnější cesty. Vždy je tu šance začít znovu, a je zcela na každém z Vás, jak moc chcete svůj dosavadní život změnit.

Cestu podpory pro Vás jdu více jak 18 let a mé služby i produkty se po tuto dobu stále vylepšují a zjednodušují k Vaší spokojenosti, protože i já rostu s Vámi.

Šárka Doležalová Medáčková

Co Vy můžete udělat pro mne?

Podpořte mou cestu sdílením či referencí na internetových sítích (Facebook, Instagram) nebo pište na email sarka@spojenisvetu.cz

Pište i to, co by Vás zajímalo a chtěli jste objasnit nebo uskutečnit.
Pište i to, co by jste chtěli vylepšit a nebo, co Vám zde chybí.
Budu ráda za každou Vaši zpětnou vazbu.

Uchopením a nastolením rovnováhy mezi tělem a duší se Ti život zjednoduší ve všech ohledech.

Své jedinečné spojení se sebou prožijte s mým laskavým navedením.
S láskou a světlem v duši předávám a tvořím.
Šárka “ VinLo inLaye” – jménem mé duše

Reference